Automobilklub Kielecki

Automobilklub
Kielecki

Jesteśmy z Wami
od 1936 roku

Stop Pijanym Kierowcom, przyłącz się i Ty

 "Kiedy alkohol rozbija się na drodze trzeba zrobić wszystko, aby miał czerwone światło" - takie motto przyświeca akcji "Stop Pijanym Kierowcom". Jednak żadna inicjatywa tego rodzaju nie może obyć się bez szerszej promocji i zainteresowania nią społeczeństwa.

Taką promocję postanowił zapewnić Krzysztof Dzyr, kierowca Rompol Rally Temu, znany m.in. ze startów w tegorocznym Pucharze Polskiego Związku Motorowego w klasie N0 czy zwycięstwa w klasie A6 w niemieckim Lausitz Rally. Warszawski kierowca postanowił "pójść na całość" i poświęcił na reklamę akcji całą powierzchnię swojego nowego auta - Opla Astry.

Krzysztof Dzyr wraz ze swoim zespołem organizuje także różnorakie akcje mające na celu rozpowszechnianie idei "Stop Pijanym Kierowcom". 
Obecnie każdy chętny może otrzymać lub zakupić na Allegro naklejkę akcji (cena obejmuje wyłącznie koszt przesyłki). Niedługo będą także dostępne koszulki z logo Rompol Rally Teamu i "Stop Pijanym Kierowcom".Nie bądź obojętny, przyłącz się do Nas! Pijani kierowcy to patologia, z którą trzeba wreszcie skończyć!

Krzysztof Dzyr: Witam wszystkich i zapraszam do przyłączenia się do Naszej akcji. Coraz więcej Przyjaciół i Znajomych popiera akcję Stop Pijanym Kierowcom. I Ty nie pozostawaj obojętny, kup naklejkę lub zgłoś się po nią do mnie, dołącz do Nas!

Więcej informacji znajdziesz na stronach internetowych: www.dzyr.pl i www.pijanikierowcy.pl
Copyright @ 2013 AutomobilKlub Kielce. Wszystkie prawa zastrzeżone