Automobilklub Kielecki

Automobilklub
Kielecki

Jesteśmy z Wami
od 1936 roku

Kalendarium

Zgłoszenia

DO ROZPOCZĘCIA KOLEJNEJ IMPREZY ZOSTAŁO:

{d10}{d1} dni
{h10}{h1} godz.
{m10}{m1} min.

SuperOES 31.03.2007 - Wyniki

Dołączenie do rywalizacji odcinka leśnego spotkało się z bardzo pozytywnym odzewem pośród uczestników SuperOESu, co przekonuje nas o celowości takiego rozwiązania, jak również motywuje nas, organizatorów, do poszukiwania kolejnych odcinków, które w przyszłości byłyby dodatkowym uatrakcyjnieniem imprezy.

W tej eliminacji prym nadawał Zbigniew Matuszyk, właściciel leciwej już ewolucji Lancera, ale przez wielu uznawaną za najbardziej udana - Evo V RS. Ze znaczną przewagą wygrał klasyfikację generalną imprezy. Na pozostałych stopniach podium również kierowcy Lancerów Evo, jednakże dużo młodszych - Evo 9. Z różnicą liczoną w dziesiątych częściach sekundy na miejscu drugim Dariusz Banasik, a tuż za nim Łukasz Kiniewicz. Całość wyników w generalce i klasach można zobaczyć w linku poniżej.

Przypominamy o zmianie terminu kolejnej eliminacji SuperOESu - odbędzie się ona 21 kwietnia, a nie jak wcześniej zapowiadano 28. Mamy nadzieję, że nowy termin, który nie pokrywa się z rajdem Elmot, ani II rundą WSMP, będzie dużo korzystniejszy.

WYNIKI

Partnerzy i sponsorzy

Copyright @ 2013 AutomobilKlub Kielce. Wszystkie prawa zastrzeżone