Automobilklub Kielecki

Automobilklub
Kielecki

Jesteśmy z Wami
od 1936 roku

Open Track Expert 02.07.2024r.

We wtorek 02.07 na Torze "KIELCE" w Miedzianej Górze odbędzie się pierwszy w historii Automobilklubu Kieleckiego Open Track Expert.

Do dyspozycji uczestników będzie trasa nawiązująca do legendarnych wyścigów WSMP. Start z odcinka leśnego, który będzie pokonywany "w dół", bez szykan, owal na małej pętli toru i meta w okolicy DK74, którą będzie odbywał się powrót na start.

Wpisowe 250 zł, dla członków AK Kieleckiego oraz 350 zł, dla pozostałych uczestników w dniu imprezy do godz. 13:00, wpisowe 500 zł.

Biuro imprezy oraz badanie kontrolne zlokalizowane będą w budynku administracyjnym w godz. 12:00 – 13:30.

Obowiązkowa odprawa dla uczestników – godz. 13:45

Kto może wziąć udział?

Posiadacze aktualnej licencji wyścigowej/rajdowej,

Kierowcy, którzy ukończyli co najmniej 3 rundy SuperOES na Torze Kielce,

Kierowcy, którzy w trakcie Open Track’a będą korzystać z pomocy trenera/instruktora sportu samochodowego, jadącego na prawym fotelu.

Jakim autem można wystartować?

Samochodem w pełni seryjnym, z aktualnym ubezpieczeniem i przeglądem technicznym, z pełnym wnętrzem i wyposażeniem bezpieczeństwa. Jedynymi dopuszczonymi modyfikacjami mogą być sportowe fotele i pasy bezpieczeństwa, posiadające homologację drogową lub homologację FIA.

Samochodem przygotowanym do sportu, wyposażonym w klatkę bezpieczeństwa, z modyfikacjami przeprowadzonymi zgodnie z załącznikiem „J” MKS FIA. Zalecane jest posiadanie Książki Samochodu Sportowego PZM.

Czy muszę mieć kask?

Tak, kask dla kierowcy i pilota jest obowiązkowym wyposażeniem.

Jednocześnie informujemy że wszystkie koszty związane z uszkodzeniami infrastruktury obiektu ponosi uczestników który doprowadził do powstania szkód.

 

ZAPISY

Copyright @ 2013 AutomobilKlub Kielce. Wszystkie prawa zastrzeżone