Automobilklub Kielecki

Automobilklub
Kielecki

Jesteśmy z Wami
od 1936 roku

NASZ PRZYJACIEL CZESIEK OPUŚCIŁ UKOCHANĄ PRZYCZEPĘ; CZESŁAW JAMRÓZ NIE ŻYJE

            

Z głębokim żalem i smutkiem w poczuciu wielkiej straty  przyjęliśmy wiadomość  o śmierci 

Czesława Jamroza

naszego Przyjaciela, Kolegi, Honorowego Członka Automobilklubu Kieleckiego, Budowniczego Toru „KIELCE” wielkiego entuzjastę caravaningu. Żegnamy Go w wielkim smutku i łączymy się w bólu z Rodziną i Bliskimi.

 

                                                                    Członkowie, Zarząd i Pracownicy

                                                                         Automobilklubu Kieleckiego

 

 

                Pogrążeni w smutku pragniemy dzisiaj wspólnie pożegnać Czesława Jamroza.

Ta śmierć, choć można było się jej spodziewać, jest dla nas ogromnym zaskoczeniem i wielkim ciosem . Ciężko się rozstać z człowiekiem z którym tak niedawno się rozmawiało i snuło plany na przyszłość, z człowiekiem którego życie i cała działalność  przez lata tak wiele wnosiła w to wszystko co działo się w Automobilklubie Kieleckim.

Czesław  był członkiem Automobilklubu Kieleckiego od 1980 roku. Od chwili wstąpienia do Automobilklubu Kieleckiego związał z nim swoje dalsze życie społeczne i zawodowe. Był wielokrotnym organizatorem, Komandorem i Dyrektorem imprez szczególnie tych z zakresu turystyki i caravaningu. Był też długoletnim Członkiem Zarządu AK, a w latach 80-tych pełnił funkcję V-ce Prezesa ds. Inwestycji.     

Czesław zawsze był wielkim entuzjastą i orędownikiem caravaningu. Można powiedzieć, że bez Niego na przestrzeni ostatnich 40 lat nie odbyła się żadna impreza caravaningowa nie tylko w Automobilklubie Kieleckim, ale i w Polsce. Był tą osobą w Automobilklubie Kieleckim, która inicjowała i napędzała nas do działalności szczególnie tej związanej z caravaningiem, której z pasją poświęcał całe swoje życie.

W uznaniu jego działalności wyróżniony został wieloma odznaczeniami w tym min. Złotym Krzyżem Zasługi, Odznaką „Za Zasługi dla turystyki”, Odznaką Honorową Automobilklubu Kieleckiego, Złotą Odznaką Honorową Automobilklubu Polski, Złotą Odznaką Honorową PZM i Odznaką „Zasłużony dla PZM”  

Będzie go nam brakowało bo już nigdy nie będziemy mogli wspólnie stworzyć czegoś, co dało by radość jemu i tym którzy spędzili z nim tyle wspaniałych chwil. Już nigdy nie będziemy mogli razem z nim usiąść w tej jego „ukochanej” przyczepie, w której spędził prawie całe swoje życie związane z Automobilklubem Kieleckim.   

Żegnamy Go w wielkim smutku i łączymy się w bólu z Jego Rodziną i Bliskimi.

Cześć Jego pamięci

 

Msza żałobna Ś.P. Czesława Jamroza odbędzie się w czwartek 11.04.2019 o godz. 13 w kościele  św. Jadwigi w Kielcach a później uroczystości pogrzebowe na cmentarzu w Białogonie.             

 

Copyright @ 2013 AutomobilKlub Kielce. Wszystkie prawa zastrzeżone