Kielecki

Jesteśmy z Wami
od 1936 roku

STAROES V W STARACHOWICACH - FINAŁ 2015

Automobilklub Kielecki Oddział w Starachowicach informuje, że w dniu 20.09.2015 r. zorganizowano w Starachowicach zawody w sporcie samochodowym  pn. STAROES V runda. Był to wyścig uliczny na trasie około  1600 m przy ul. Batalionów Chłopskich (obok Szpitala Powiatowego) oraz na placu targowym przy ul. Targowej.

Konkurs składał się z trzech przejazdów trasy, z czego dwa lepsze wyniki uwzględniono do klasyfikacji końcowej. Wystartowało 18 zawodników, podzielonych na 3 klasy. Ukończyło zawody i sklasyfikowanych zostało 16 zawodników. Uczestnikami zawodów byli zawodnicy z Kielc, Chęcin, Buska powiatu  kieleckiego oraz Starachowic. W poszczególnych klasach zwyciężyli :

3. Zagórski Tomasz – Kielce

Runda V była finałem STAROESU w roku 2015 i nadszedł czas na klasyfikacje w całym sezonie :

1. Piotrowicz Mariusz- Kielce

2.  Maj Mariusz– Chęciny

3.  Piotrowicz Łukasz –Kielce

4.

3. Zawłocki Krystian – Brzeziny

Nad sprawnym przebiegiem imprezy czuwała grupa sędziów PZM ze Starachowic i Kielc pod kierunkiem dyrektora imprezy Dominika Jabłczyńskiego i przewodniczącego ZSS Zbigniewa Molendy Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary wręczone przez prezesa Romana Jabłczyńskiego . Na zakończenie imprezy wszyscy zawodnicy zostali poczęstowani ciepłą pizzą przez pizzerię „PARADISO” ze Starachowic. Organizatorzy dziękują firmie „Perfopol” oraz pizzerii „PARADISO” za pomoc przy organizacji imprezy.

Miłośników motoryzacji zapraszamy na ostatnią imprezę sezonu 27 września o godz.9,00 na plac targowy przy ul. Targowej gdzie odbędzie się „CARUSO KIEROWNICY’2015”.Jazdy samochodem udostępnionym przez salon PZM w Kielcach.