Automobilklub Kielecki

Automobilklub
Kielecki

Jesteśmy z Wami
od 1936 roku

Kalendarium

Zgłoszenia

DO ROZPOCZĘCIA KOLEJNEJ IMPREZY ZOSTAŁO:

{d10}{d1} dni
{h10}{h1} godz.
{m10}{m1} min.

ODMRAŻAMY TOR „KIELCE”! NA PIERWSZY OGIEŃ – SUPEROES 27 CZERWCA!

 

KOMUNIKAT

W nawiązaniu do komunikatu dotyczącego kolejnego etapu odmrażania gospodarki ogłoszonego przez Prezesa Rady Ministrów w dniu 27.05 2020 r. Automobilklub Kielecki wznawia organizację imprez samochodowych ujętych w kalendarzu po 25 czerwca 2020 r.

Pierwszą imprezą organizowaną po przerwie spowodowanej epidemią będzie VI Runda SuperOesu planowana na dzień 27.06.2020 r., która rozgrywania jest w ramach „KRYTERIUM TORU KIELCE”

W nawiązaniu do komunikatu Automobilklubu Kieleckiego z dnia 27.03.2020 r. wpisowe  wniesione za udział w III Rundzie SuperOesu, która została odwołana, zachowuje ważność przy starcie w VI Rundzie SuperOesu.

Osoby które wniosły opłatę za marcową rundę i z jakiś względów nie będą mogły wystartować w najbliższej imprezie, powinny wystąpić o zwrot  wniesionej opłaty najpóźniej do dnia 10 lipca 2020 r. Niewystartowanie w VI rundzie SuperOesu i niewystąpienie o zwrot wniesionego za udział w imprezie marcowej, spowoduje przepadek wniesionej opłaty.

Pozostałe informacje związane z organizacją VI Rundy SuperOesu należy śledzić na bieżąco na stronie internetowej Automobilklubu Kieleckiego.

Partnerzy i sponsorzy

Copyright @ 2013 AutomobilKlub Kielce. Wszystkie prawa zastrzeżone