Automobilklub Kielecki

Automobilklub
Kielecki

Jesteśmy z Wami
od 1936 roku

Kalendarium

Zgłoszenia

DO ROZPOCZĘCIA KOLEJNEJ IMPREZY ZOSTAŁO:

{d10}{d1} dni
{h10}{h1} godz.
{m10}{m1} min.

OKOLICZNOŚCI PRZYRODY I OKOLICZNOŚCI LOSU. SUPEROES 10/2019 Z DYNAMICZNĄ ZMIANĄ PLANU. WYNIKI.

Ponad setka uczestników SUPEROES 10/2019 rozkoszowała się emocjami i pysznymi okolicznościami przyrody a tymczasem zły los przygotował podstępnie sobotnią zmianę planu. Zamiast trzech prób w tradycyjnym stylu i dwóch w odwrotnym kierunku odbyły się zaledwie cztery punktowane przejazdy, choć w przewidywanych ramach czasowych, Wszystkiemu winny był olej, który nie chciał, jak należy, trzymać się uszczelnień i płynął swawolnie strugą po nawierzchni toru, Zatem czyszczenie, pielęgnacja i  czas, czas, czas...
W dwie strony, czy w jedną - jedna jednak miara dla kierowców - trzeba było być w czołówce. A w tej generalnie na czele Daniel Stawiarski, Arkadiusz Kubiak i Michał Słaby. Ciekawie brzmiała klasa "maluch", w której wystartowało kilka tych sympatycznych autek. W niepełnej klasie Pań puchary otrzymały Paulina Bajda i Ewelina Adamczyk. Sklasyfikowano 91 uczestników.


generalka
klasy

Auto nr 28  to Renault Clio Maxi, samochód naszego zawodnika rallycrosowego Roberta Mazurkiewicza  - reprezentanta Automobilklubu Kieleckiego. Robert zajął siódme miejsce w generalce a pierwsze w klasie IV.

 

Partnerzy i sponsorzy

Copyright @ 2013 AutomobilKlub Kielce. Wszystkie prawa zastrzeżone