Automobilklub Kielecki

Automobilklub
Kielecki

Jesteśmy z Wami
od 1936 roku

Kalendarium

Zgłoszenia

DO ROZPOCZĘCIA KOLEJNEJ IMPREZY ZOSTAŁO:

{d10}{d1} dni
{h10}{h1} godz.
{m10}{m1} min.

ZNAKOMICI STARACHOWICZANIE W RADOMIU!

19 października Automobilklub Radomski na Torze Samochodowym Radom zorganizował imprezę samochodową o Puchar Prezydenta Radomia. W imprezie wzięło udział 48 zawodników z terenu całej Polski a wsród nich kierowcy - członkowie Automobilklubu Kieleckiego Oddział w Starachowicach.

Starachowiczanie spisali się znakomicie zajmując czołowe lokaty:

         Miller Wojciech - Honda Civic - I miejce w 3 klasie, III miejsce w generalce

         Bakalarczyk Michał - Honda Civic - I miejsce w 4 klasie, I miejce w generalce

         Niemiec Michał - Renault Clio - II miejsce w 4 klasie, II miejsce w generalce

Członkowie naszego oddziału starachowickiego biorą udział w imprezach samochodowych na terenie całego kraju; oprócz w/w biorą czynny udział Pałacha Marek, Cyrkowicz Wojciech, Mazurkiewicz Robert, Pasternak Andrzej, Woś Wojciech, czym przyczyniają się do propagowania sportu samochodowego i naszego stowarzyszenia.

Partnerzy i sponsorzy

Copyright @ 2013 AutomobilKlub Kielce. Wszystkie prawa zastrzeżone