Automobilklub Kielecki

Automobilklub
Kielecki

Jesteśmy z Wami
od 1936 roku

Kalendarium

Zgłoszenia

DO ROZPOCZĘCIA KOLEJNEJ IMPREZY ZOSTAŁO:

{d10}{d1} dni
{h10}{h1} godz.
{m10}{m1} min.

BARTEK OSTAŁOWSKI DRIFTEREM AUTOMOBILKLUBU KIELECKIEGO! JEDYNYM TAKIM NA ŚWIECIE!

Z niezwykłą satysfakcją – bo rzecz dotyczy Niezwykłego Człowieka – Automobilklub Kielecki przyjął do grona swych członków, a co więcej – zawodników -  BARTOSZA OSTAŁOWSKIEGO.

Bartosz Ostałowski ma 31 lat i pochodzi z Nowego Sącza. Rok przed dwudziestymi urodzinami uległ wypadkowi motocyklowemu, w konsekwencji którego stracił obie ręce. Wydawało się wtedy, że to koniec jego pasji związanej z malarstwem i motoryzacją. Jednak Bartek nigdy się nie poddał.

Dziś jest profesjonalnym kierowcą, jest kierowcą wyścigowym i posiadaczem międzynarodowej licencji wyścigowej FIA, jedynym na świecie drifterem, który podczas zawodów prowadzi samochód stopą. Niezwykle zdolny i zdeterminowany. Spełnia swoje marzenia mimo ogromnych przeszkód, które postawiło przed nim życie. To go jednak nie powstrzymało.

Mówi o sobie po prostu jak jest, jak będzie; bez użalania, z pasją: „Nadal mam mnóstwo wyzwań. Wiem co muszę zrobić, aby osiągnąć cel. Widzę to przed sobą. Na torze daję z siebie sto procent. Chcę walczyć z innymi o najwyższe miejsca!”

 

Więcej informacji na temat Bartosza:

Partnerzy i sponsorzy

Copyright @ 2013 AutomobilKlub Kielce. Wszystkie prawa zastrzeżone