Automobilklub Kielecki

Automobilklub
Kielecki

Jesteśmy z Wami
od 1936 roku

Kalendarium

Zgłoszenia

DO ROZPOCZĘCIA KOLEJNEJ IMPREZY ZOSTAŁO:

{d10}{d1} dni
{h10}{h1} godz.
{m10}{m1} min.

KLASYFIKACJA I SZANSE PRZED FINAŁEM SUPEROES 2018

/userfiles/files/po9_2018_v.pdf

Przedstawiamy klasyfikacje po dziewięciu rundach SUPEROES 2018

zobacz:

generalka

I

II

III

IV

V

VI

clio

maluch

subaru

W klasie I pewny zwycięstwa w klasyfikacji końcowej jest już Igor Jorż. Zażarta będzie walka o miejsca II i III, o które (w przypadku, gdy liczba zawodników w tej klasie przekroczy 5) powalczyć może aż siedmiu kierowców.
Klasa II przyniesie nam bardzo emocjonujący pojedynek o pierwsze miejsce między Piotrem Pakosińskim i Mariuszem Mazurem. Trzeciego miejsca przed Aleksandrem Muczką bronił będzie Bartosz Mostek.
Pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej sezonu w klasie III zapewnił sobie Adam Wojtunik, a drugiej lokaty może być pewny Jakub Wąsowski.
Szczególnie ciekawa rywalizacja czeka nas w klasie IV, w której na podium staną Piotr Krzysztoforski, Grzegorz Kruk i Przemysław Kwiecień, ale otwartą sprawą jest ich kolejność. Każdy z zawodników ma szanse na najcenniejszy puchar, ale i każdy z nich może zająć trzecią lokatę.
W klasie V Zenon Bigda wciąż ma szanse na dogonienie prowadzącego Rafała Szebli, ale miejsca na podium będzie musiał bronić przed Tomaszem Morengielem,Tomaszem Zagórskim i Rafałem Witkowskim.
Bezapelacyjnym zwycięzcą klasy VI jest Grzegorz Soja, ale walka o drugą i trzecią lokatę będzie się toczyć pomiędzy pięcioma zawodnikami.
Klasę "Maluch" wygrał Michał Szlachta, a szanse na puchar za drugie miejsce zachowuje pięciu kierowców.
W klasie Renault Clio wiadomo tylko, że liderowi, Piotrowi Krzysztoforskiemu, wystarczy nawet jeden punkt, by obronić się przed Andrzejem Podsiadłą, który z kolei nie jest zagrożony na drugim miejscu. Szanse na trzecią lokatę mają zawodnicy zajmujący obecnie miejsca od 3 do 13.
Rywalizację o pierwsze miejsce w klasie Subaru rozstrzygną między sobą Arkadiusz Adamów i Piotr Blicharski. O najniższy stopień podium konkurować będą Sebastian Kwiecień, Paweł Żeromiński i Paweł Roman.
Zwycięstwo w klasyfikacji generalnej, w której prowadzi Grzegorz Soja, wciąż jest w zasięgu zajmujących drugie i trzecie miejsce Piotra Ostrowskiego i Sebastiana Kwietnia. O znalezienie się na podium nadal mogą powalczyć Janusz Lelek i Grzegorz Kruk.
Spodziewamy się zatem naprawdę emocjonującego Superoesu a wszystkim, którzy już zapewnili sobie puchary, serdecznie gratulujemy!

 

 

 

 

 

 

 

Partnerzy i sponsorzy

Copyright @ 2013 AutomobilKlub Kielce. Wszystkie prawa zastrzeżone