Automobilklub Kielecki

Automobilklub
Kielecki

Jesteśmy z Wami
od 1936 roku

Kalendarium

Zgłoszenia

DO ROZPOCZĘCIA KOLEJNEJ IMPREZY ZOSTAŁO:

{d10}{d1} dni
{h10}{h1} godz.
{m10}{m1} min.

CARUSO KIEROWNICY- Puchar Lata 2018

W niedzielę 19 sierpnia 2018 r. na parkingu Centrum Handlowego Galardia w Starachowicach odbyła się impreza p.n. „CARUSO KIEROWNICY 2018-PucharLata” –organizowana przez  Automobilklub Kielecki Oddział Starachowice, w ramach doskonalenia bezpiecznej i płynnej jazdy autem. W konkursie jazdy sprawnościowej z „talerzem” Jackie Stewarta na masce samochodu uczestniczyła grupa kierowców  z Kielc i Starachowic. Zawodnicy mieli okazję rozgrywać zawody na samochodzie Fiat 500L udostępnionym do jazd konkursowych przez Salon Samochodowy Polskiego Związku Motorowego z Kielc.  Konkurs składał się z trzech przejazdów trasy , z których dwa lepsze wyniki uwzględniano do klasyfikacji końcowej konkursu.. Zespół organizacyjno - sędziowski  stanowili sędziowie sportowi PZM z Kielc oraz Starachowic kierowany przez dyrektora imprezy Andrzeja Chmiela

Pierwsze 3 lokaty zajęli :  I miejsce Cichoń Piotr-Kielce , II miejsce Kamil Jantos, III miejsce Jerzy Prokop obaj ze Starachowic. Czołową trójkę zawodników uhonorowano pamiątkowymi pucharami wręczonymi przez Prezesa Oddziału Romana Jabłczyńskiego.

Organizatorzy składają podziękowania Dyrekcji Centrum Handlowemu Galardia za udostępnienie terenu oraz pomoc przy organizacji konkursu.       

Partnerzy i sponsorzy

Copyright @ 2013 AutomobilKlub Kielce. Wszystkie prawa zastrzeżone